Про нас

Адвокатське об’єднання «Кульчицький, Кулаков і Біднягін» – це команда професійних адвокатів та юристів, яка надає широкий спектр юридичних послуг, спираючись на практику Європейського суду з прав людини та представництво інтересів клієнтів у ЄСПЛ.

Адвокатське об’єднання «Кульчицький, Кулаков і Біднягін» надає юридичну підтримку як українським, так й іноземним індивідуальним клієнтам, а також підприємствам усіх форм власності.

Наша команда об’єднала професіоналів, серед яких юристи та адвокати, які обіймали посаду Уповноваженого уряду у справах Європейського суду з прав людини, арбітражного керуючого, юристи з 10-річним досвідом роботи на державній службі, адвокати із захисту прав фізичних і юридичних осіб у судах, юристи з 15-річною практикою банківського та фінансового страхового права.

Співробітники Адвокатського об’єднання спілкуються та ведуть справи українською, російською, англійською та німецькою мовами.

Цінності

Місія нашої компанії –  надання зразкових юридичних послуг, завдяки постійному саморозвитку і прийняттю нових викликів та збільшення правової грамотності суспільства за допомогою просвітницької діяльності та практики pro bono. 

11

Довіра клієнтів

Інтереси клієнта – №1 у нашій стратегії роботи. Саме тому адвокати та юристи нашого Об’єднання випрацьовують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми ставимося з усією відповідальністю до кожного кейсу, адже для нас важливо запропонувати клієнту найоптимальніше рішення його справи.

44

Професіоналізм та
самовдосконалення

Висока кваліфікація наших співробітників – це  результат багаторічної практики та щоденного самовдосконалення та саморозвитку. Команда Адвокатського об’єднання безперервно відслідковує зміни в українському та міжнародному законодавстві, аби надавати клієнтам ефективні рішення бездоганної якості.

55

Швидкість реагування

Для нас важливо, аби клієнт отримував вчасні рішення справ, тому команда Адвокатського об’єднання доступна у режимі 24/7. 

22

Вирішення надскладних завдань

Готовність нашої команди до розв’язання надскладних справ ґрунтується на вагомому досвіді роботи, у тому числі, і з Європейським судом з прав людини.  Упевненості у своїх силах нам додає постійна практика у вирішенні завдань різної складності. 

33

Корпоративна соціальна відповідальність

Розділяючи цінність корпоративної соціальної відповідальності, представники нашої команди знаходять час для роботи pro bono та надають безкоштовно юридичні консультації для тих, хто перебуває у скрутному матеріальному становищі. Усвідомлюючи свою відповідальність перед майбутніми нащадками, ми інвестуємо свій час та зусилля у нове покоління юристів і адвокатів, проводячи лекції, тренінги та семінари. 

ЗАСНОВНИКИ

НАЗАР КУЛЬЧИЦЬКИЙ - фото 7

Кульчицький
Назар Степанович

Практика Європейського суду з прав людини, кримінальне та адміністративне право

icon_fb

АНДРІЙ КУЛАКОВ - фото 2

Кулаков
Андрій Валерійович

Кримінальне право, банкрутство, фінансове, податкове право

email-icon

ВОЛОДИМИР БІДНЯГІН - фото 4

Біднягін
Володимир Володимирович

Податкове, адміністративне, фінансове, корпоративне та страхове право, послуги медіації

email-icon

Warning: Unknown: open(/var/www/ws_client/data/mod-tmp/sess_5fp9p0iitvb7932i0av7ccq8f7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ws_client/data/mod-tmp) in Unknown on line 0