PRO BONO

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ОСОБАМ, ЩО ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНІЙ СИТУАЦІЇ

Pro Bono (з латинської pro bono publico – заради суспільного добра) – це професійна допомога юристів, надана безкоштовно на добровільних засадах для пенсіонерів, малозабезпечених громадян, тимчасово переселених, учасників АТО, які опинилися у скрутному становищі та не мають можливості оплатити юридичні послуги. 

Керуючись принципом гуманності, наше Адвокатське об’єднання  працює з Третім центром надання безоплатної вторинної правової допомоги за принципом Pro Bono.

Ми надаємо кваліфіковані юридичні консультації особам у складанні процесуальних документів (позовної заяви, апеляційної та касаційної скарги, клопотань в судові засідання), у тому числі консультуємо з питань трудового права, спадкового, сімейного та права власності.

За необхідності представляємо особу у судовому процесі, якщо складність справи вимагає участі фахівця.

Приклади надання послуги Pro Bono нашими юристами

Відновлено порушене право на отримання заробітної плати

Проблема: У листопаді 2015 році Голосіївським районним судом було скасовано судовий наказ про сплату заборгованості заробітної плати, оскарженню даний судовий наказ не підлягав через не відповідність суми заборгованості.

Рішення: У грудні 2015 працівниками Адвокатського об’єднання  була складена позовна заява до Голосіївського районного суду з позовними вимогами сплатити заборгованість у сумі 10120 гривень та зобов’язати Відповідача сплатити середній заробіток за весь час затримки в оплаті праці.

Судом було взято до уваги заявлену позицію, суд погодився, що Відповідач порушив ст.116, 117 та ст.47 КЗпП, та постановив Ухвалу сплатити  заборгованість по заробітній платі й сплатити суму середнього заробітку за весь час затримки у розмірі 19 524 гривень.

Відтак, право особи на сплату заробітної плати було поновлено.

Рішення у справі за посиланням. 

Повернуто особі вилучені кошти при перетині кордону працівниками ДФС Київської митниці

Проблема та рішення: Працівниками Адвокатського об’єднання було підготовлено заперечення до Апеляційного суду Київської області, в якому наголошено, що конфіскація грошових коштів, вилучених під час проходження митного контролю має “надмірне навантаження” на особу враховуючи майновий стан, стан здоров’я родичів, що потребують лікування, відтак становить порушення ст.1 Протоколу 1 до Європейської Конвенції з прав людини.

За рішенням Апеляційного суду Київської області вилучені кошти повернуто особі.

Рішення у справі за посиланням. 

Складено та направлено до Європейського суду з прав людини заяву про порушення ч.1 ст.6 Європейської конвенції

Проблема та рішення: Особа П. вичерпала усі передбачені засоби захисту права власності на національному рівні. Оскільки право на справедливий судовий розгляд було порушено, працівниками Адвокатського об’єднання була складена відповідна заява до Європейського суду з прав людини, щодо порушення ч.1 ст.6 Конвенції (право на справедливий судовий розгляд).

Записатися на консультацію у рамках Pro Bono Ви можете на нашому сайті, використовуючи форму звернення Запис на консультацію.

Warning: Unknown: open(/var/www/ws_client/data/mod-tmp/sess_o7d89ro3b6gtib1vq3ruaskfr2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ws_client/data/mod-tmp) in Unknown on line 0