KIKKABOO – молодий, європейський бренд дитячих товарів, заснований в 2016 році. Наш бренд стрімко набув популярності і успішно продається в більш ніж 20 країнах світу, таких як Іспанія, Греція, Арабські Емірати та інші.

Наша місія - надати широкий вибір стильних і якісних дитячих товарів за доступними цінами, приділяючи особливу увагу продуктам з функціональністю і оригінальним дизайном, які втілюють у собі останні модні тенденції.

Наш головний слоган «Малюкові з любов'ю» повністю відповідає тій увазі і пристрасті, яку ми вкладаємо в виробництво кожного продукту - від найдрібніших деталей в конструкції товарів до посмішки, яку ми даруємо нашим клієнтам, які відвідали наші магазини!

Ми пропонуємо широкий асортимент дитячих товарів, що охоплює все необхідне для малюка - від великогабаритних і малогабаритних товарів до текстильних аксесуарів. У нас Ви можете придбати стильне і функціональне дитяче ліжечко, безпечне і якісне автокрісло, модну коляску, прогулянкову коляску, вироби з матеріалу Memory Foam (з ефектом «пам'яті», що приймає анатомічну форму тіла малюка), складні матраци, ковдри, дитячі рушники, безпечні та якісні плюшеві іграшки та багато іншого.